Erbil: 'Yengem bir tanedir'

Erbil: 'Yengem bir tanedir'
Başrollerini Mehmet Ali Erbil, Yolanthe Cabau ve Saba Tümer'in paylaştığı 'Polis Akademisi Alaturka' filminin galası önceki akşam Özdilek Park'ta yapıldı. Filmde 'Müdür Muavini Beton Haşmet' karakterini canlandıran Erbil, "Yengem...

Başrollerini Mehmet Ali Erbil, Yolanthe Cabau ve Saba Tümer'in paylaştığı 'Polis Akademisi Alaturka' filminin galası önceki akşam Özdilek Park'ta yapıldı. Filmde 'Müdür Muavini Beton Haşmet' karakterini canlandıran Erbil, "Yengem bir tanedir" diyerek Cabau'ya takıldı.

Erbil: "Yolanthe çok profesyonel, çok konsantre başladı. Daha ilk sahnede elini kırdı. Ona rağmen devam etti. Gördüğünüz gibi Türkçe'si de Hürrem'den daha güzel" diye konuştu.

GS TV mikrofonunu öpen Cabau, gazetecilere Türkçe röportaj verdi. Dövüş sahneleri için Gökhan Saki'den ders aldığını belirterek "Her şey çok güzeldi" dedi.

mali-yolanthe2_343

Filmi eşiyle el ele izleyen Wesley Sneijder, "İlk filmi. Güzel bir iş yaptığından eminim" dedi. Türkiye'de mutsuz oldukları haberlerini de yalanladı: "İkimiz de Türkiye'yi çok seviyoruz. Gitmeyi düşünmüyoruz." dedi.

mali-yolanthe3_343