Engin Mi? Saçmalık!

Engin Mi? Saçmalık!
Hande Doğandemir, kendisine yöneltilen ilişki sorularını benzer şekilde yanıtlamayı tercih edince…Geçtiğimiz günlerde adı Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’le anılan Hande Doğandemir, açıklama yaptı. “Oğulcan kesinlikle...

Hande Doğandemir, kendisine yöneltilen ilişki sorularını benzer şekilde yanıtlamayı tercih edince…

Geçtiğimiz günlerde adı Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’le anılan Hande Doğandemir, açıklama yaptı. “Oğulcan kesinlikle arkadaşım. Sevgili olabilir miyiz? Lütfen saçmalık” diyerek, tepki gösterdi. Oyuncunun adı Okan Yalabık’la ayrılığının ardından Engin Öztürk’le anılmış, Öztürk aynı yorumu yaparak ilişkileri olduğu iddiasına “Saçmalık” açıklamasında bulunmuştu.

LAL DENİZLİ SIKINTIDAN PATLADI

Lâl Denizli ve Hande Doğandemir Bebek Koru Kahve’de buluştular. Akşamüstü karşılıklı kahve içen ikili, sohbetlerinin ardından mekândan ayrılırken objektiflere takıldı. Hesabı ödeyen Lâl Denizli, hesapta sorun yaşayınca, devreye Hande Doğandemir girdi ve ikili sırt çantalarını alıp kapıya yöneldi. Spor kıyafetleriyle yürüyüşten gelen Doğandemir’i kapıda gazeteciler beklediğini görünce sıkılan Denizli, arkadaşı röportaj verirken sıkıldı.  Havaya baktı, yere baktı, en sonunda bir sağa bir sol dönmeye başladı.

SAÇMALIK

Bu süre zarfında Doğandemir, yeni sinema filmine başladığını belirtti. Birkaç dakika sonra konu geçtiğimiz gece bir eğlence çıkışı basından kaçtıkları için adları aşkla anılan Oğulcan Engin’e geldi. Uzun uzun röportaj verirken bu soruyla karşılaşınca sinirlenen Doğandemir, “Oğulcan kesinlikle arkadaşım. Sevgili olabilir miyiz? Lütfen saçmalık” diyerek gitti. Geçen aylarda Engin Öztürk’le adı anılınca, Öztürk de aynı “Saçmalık” kelimesini kullanmıştı.

Sözcü/Mustafa KIZGINYÜREK