Elektrikli Beyaz

Elektrikli Beyaz
Beyazıt Öztürk 160 bin lira değerindeki yeni arabasını görücüye çıkardı.Son yıllarda Türkiye’de popülerliği hızla yaygınlaşan çevreci otomobiller ünlü isimlerin tercihi olmaya başladı. Yakıttan tasarruf edip, elektrikle...

Beyazıt Öztürk 160 bin lira değerindeki yeni arabasını görücüye çıkardı.

Son yıllarda Türkiye’de popülerliği hızla yaygınlaşan çevreci otomobiller ünlü isimlerin tercihi olmaya başladı. Yakıttan tasarruf edip, elektrikle şarj olabilen araçların cazibesine kapılan isimlerden biri de Beyazıt Öztürk oldu. Ünlü şovmen 55 bin Euro (160 bin lira) değerindeki çevreci otomobiliyle önceki gün Bebek Otel’deydi.

Bir saat kadar oturduğu mekandan toplantı sonrası çıkarak gazetecilere poz veren Öztürk, yazın ünlü isimlerle Avrupa turnesine çıkacağını anlattı. Beyaz Show’un haziranın ilk haftasında sezon finali yapacağını söyleyen Öztürk “ Haziran 5’te programı bitiriyoruz. Yaz projemiz var bir Avrupa turnesi vardı 23-24 Haziran’da Almanya’da onu yapacağız. Meryem dizisi olduğu için o yoğunluktan kabul etmedi. İrem Derici, Kubat, Gökhan Tepe, Burcu Esmersoy  bir de Kemal Doğulu var” dedi.

“Rafa kalktı diye başlık atmayın”

Önümüzdeki yıl 20’nci yılını kutlayacak olan Beyaz Show için özel hazırlıklar yaptığını anlatan şovmen “Biraz konsepti, stüdyoyu değiştireceğim” diye konuşurken, detay vermekten kaçındı. Öztürk, gazetecilerin “Oyunculuk rafa mı kalktı?” sorusuna ise gülerek “Oyunculuk rafa kalktı diye başlık atmayın. Her an her şey olabilir. Hayırlısı olsun” cevabını verdi. Beyazıt Öztürk, ardından yaya olarak Bebek’teki evine dönerken, otelin otoparkındaki otomobili almak ise yardımcısına düştü.