Elbet Bir Gün Olacaktı

Oyuncu İlker Ayrık ailesi ile birlikte geldiği Astoria Alışveriş Merkezi’nde filmleri aratmayacak bir kovalamaca yaşandı.Yeni doğum yapan eşi Sanem ve oğlu Ferit ile birlikte Midpoint’te yemek yiyen ve AVM’de alışveriş yapan...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Elbet Bir Gün Olacaktı

Oyuncu İlker Ayrık ailesi ile birlikte geldiği Astoria Alışveriş Merkezi’nde filmleri aratmayacak bir kovalamaca yaşandı.

Yeni doğum yapan eşi Sanem ve oğlu Ferit ile birlikte Midpoint’te yemek yiyen ve AVM’de alışveriş yapan İlker Ayrık, basın mensuplarının fotoğraf isteklerini geri çevirdi. Basın mensuplarının flaş ve ışıklı görüntü almaması için öğle saatlerinde geldiği mekandan yaklaşık 6 saat sonra yani akşam saatlerine kadar bekleyen Ayrık etrafı kontrol ettikten sonra çıktı.

Etrafta basın mensubu olmadığına inanan İlker Ayrık, bakıcısına talimat vererek minik Ferit’i dışarı çıkarttı. Oğlu ile birlikte ailece ilk defa görüntülenen oyuncu görüntülendiğinin farkına vardığında ise eşi Sanem Hanım’a, “Yapacak bir şey yok elbet bir gün görüntülenecektik, kısmet bugüneymiş” diyerek mekandan ayrıldı.

Sözcü