Ece'nin Fotoğrafı Olay Oldu

Ece'nin Fotoğrafı Olay Oldu
Ece Erken'in iftar öncesi yemek tadarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşması olay oldu.Ünlü sunucu Ece Erken, dün yemek hazırlarken çekilen bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Bazı takipçileri  Ramazan ayı ...

Ece Erken'in iftar öncesi yemek tadarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşması olay oldu.

Ünlü sunucu Ece Erken, dün yemek hazırlarken çekilen bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Bazı takipçileri  Ramazan ayı  olması nedeniyle ağır sözlerle eleştirince ünlü sunucu açıklama yapmak zorunda kaldı.

“SİZE NE PARDON”

Bebeğini emzirdiği için oruç tutmadığını belirten ünlü sunucu, “Kaldı ki özel nedenlerim de olabilirdi (kadınsal) veya sağlıksal veya ruhsal… Bundan (yargılayanlara) size ne pardon! Ben orucumu tutarken Rabbim size de sevap yazıyor mu?” diye sordu.

“MÜSLÜMANLIK HOŞGÖRÜ VE SAYGI GEREKTİRİR”

“Lütfen insanları rahat bırakın” diye ekleyen Erken şöyle devam etti: Fotoğrafta ne yemek ne özendirici bir durum var, ben zaten dikkat etmeye çalışıyorum… Akşama lafım zaten oruç tutanlara saygımdandı… Saygısızlık edenleri engelliyorum, sonra engelimi kaldır diye başka hesaplardan yazıyorlar… Lütfen birbirimize saygılı olalım, Müslümanlık hoşgörü ve saygı gerektirir.