Dillere destan bir düğünle evlenmişti! Ünlü modacının gelinliği taklit çıktı

Dillere destan bir düğünle evlenmişti! Ünlü modacının gelinliği taklit çıktı

Hafta sonu dillere destan bir düğünle evlenen Tarkan'ın da sahne kostümlerini tasarlayan modacı Gülnur Güneş'in düğününde giydiği kıyafetler, dünyaca ünlü moda devlerinin tasarımlarının birer kopyası çıktı.

Moda tasarımcısı Gülnur Güneş, cumartesi akşamı, işadamı Yiğit Doğan Çelik ile dünyaevine girdi. Politika, iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin akın ettiği düğünde, Ebru Gündeş sahne alırken, Tarkan da sahneye çıktı.

k1-001.jpg

Uzun yıllardır Tarkan’ın konser kıyafetlerini tasarlayan Güneş, düğününde evden çıkarken ayrı, nikahta ayrı, düğünde ayrı, after partide ayrı olmak üzere farklı farklı tasarım gelinlikler giydi. Pek çok kişi kıyafetlere övgü yağdırırken, ‘Timelessmagg’ adlı bir sosyal medya hesabı, tüm tasarımların birer taklit olduğunu ortaya koydu…

k2-003.jpg

Meğer Gülnur Güneş, evden çıkarken ünlü sosyal medya fenomeni Chiara Ferragni’nin gelinliğinin birebir kopyasını giymiş. Düğünde Elie Saab tasarımının taklidini tercih eden tasarımcı diğer parçalarda ise Ralph & Russo’dan esinlenmiş.

k3-002.jpg

Bu su götürmez benzerlikleri ortaya çıkaran ‘Timelessmagg’ hesabının paylaşımlarından sonra ise pek çok kullanıcı Güneş hakkında yorumlar yapmaya başladı. Kimi ‘Keşke düğününde orijinal olsaydın’ derken, kimi ‘Terzi kendi söküğünü dikememiş’, kimi de ‘Bari gelinliğini tasarlarken tasarımcılığını ortaya koysaydın’ gibi yorumlarda bulundu…

k-4.jpg