CZN Burak'tan Taha Duymaz'ın ailesine ziyaret

CZN Burak'tan Taha Duymaz'ın ailesine ziyaret
Kahramanmaraş merkezli depremler 11 ili etkiledi. Etkilenen illerden biri de Hatay'dı. Deprem Hatay'da yakalanan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz enkaz altında kalarak hayatını kaybetti. Duymaz'ın ailesini ziyaret eden CZN Burak paylaşımlarıyla dikkat çekti. CZN Burak Taha Duymaz'ın annesini paylaşınca görenler "Kadın evlat acısıyla 10 yıl yaşlanmış" yorumlarında bulundu.

Kahramanmaraş merkezli depremler 11 ili etkileyerek büyük yıkıma neden oldu. Depreme Hatay'da halasının evinde yakalanan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz hayatını kaybetti.

TikTok'ta paylaştığı yemek videolarıyla ünlü olan Duymaz'ın enkaz çalışmaları için CZN Burak da büyük çaba harcamıştı. CZN Burak deprem bölgesindeki yardımlarını sürdürürken Duymaz'ın ailesini de unutmadı.

640xauto-2.webp

Evlatlarını depremde kaybeden anne Meryem Duymaz'ı ziyaret eden CZN Burak o anlardan bazı kareler paylaştı. CZN Burak bir gönderisinde ise Duymaz'ın annesini paylaştı. Paylaşımın altına "Kadın evlat acısıyla 10 yıl yaşlanmış" yorumlarında bulunuldu.

640xauto-4.webp

CZN Burak ayrıca "Meryem anne çok üzgün iyi olmaya çalışıyor, herkesin selamını ilettim. Bir nebze olsun mutlu oldu" ifadelerini kullandı.

640xauto-3.webp

Etiketler :