Halk TV Canlı Yayın
Cüzdanını çalan hırsıza "Kızımla tek bağım bu" diyerek seslenmişti! O anneye mutlu haber geldi
Gaziantep'te, şiddet gördüğü için boşanan ve kızı Çocuk Esirgeme Kurumu'nda kalan kadının, çocuğunu görebilmesi için gereken evrakın ve fotoğrafların bulunduğu hafıza kartlarının içinde olduğu cüzdanı çalan şüpheli yakalandı.

İhbar üzerine soruşturma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu ekipleri, Ceren Z.'nin cüzdanını alan şüpheliyi bulmak için çalışma başlattı.

Büfedeki güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye alan polis ekipleri şüpheliyi tespit etti. Ardından şüphelinin bindiği otobüsü belirleyip, onun da güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen ekipler, indiği noktayı saptadı.

İndiği bölgedeki güvenlik kamerası görüntülerinden şüphelinin M.B. olduğu belirlendi. Ekipler M.B.'nin Konak Mahallesi'nde olduğunu belirledi. Polisin belirlenen adrese düzenlediği operasyonla M.B. gözaltına aldı.

Ekipler, M.B.'nin üzerinde yaptığı aramada Ceren Z.'nin kızını görmek için kullandığı evrakların ve fotoğraflarının olduğu 6 hafıza kartını bularak kadına teslim etti. Emniyette işlemleri tamamlanan M.B. ise adliyeye sevk edildi.
 

İlgili Haberler