Cem Yılmaz'ın paylaşımı merak uyandırmıştı! Yeni sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı

Cem Yılmaz'ın paylaşımı merak uyandırmıştı! Yeni sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı
Komedyen Cem Yılmaz son olarak oyuncu Serenay Sarıkaya ile birlikteydi. Uzun süredir adı kimse ile anılmayan komedyen sosyal medya paylaşımları merak uyandırmıştı. Yılmaz'ın yeni aşkının kim olduğu ortaya çıktı. Çiftin, arasındaki yaş farkı gündem oldu.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yaptığı işler dışında aşklarıyla da adından söz ettirmeyi başarıyor. Yeniden Serenay Sarıkaya ile birliktelik yaşadığı haberleriyle gündeme gelen Yılmaz'ın yeni sevgilisi ortaya çıktı.

Cem Yılmaz'ın son günlerde Serenay Sarıkaya ile barışmak için ellerinde çiçekle Serenay Sarıkaya'nın evine gittiği iddia edilmişti. Tam bu dedikodular almış başını yürürken, Cem Yılmaz sosyal medya hesabından "O kaddaaaar!" notuyla gizemli bir paylaşım yaptı.

093009111-ekran-goruntusu-2024-03-03-092937.jpg

Yalnızca kot pantolonu ve siyah topuklu ayakkabısı görünen kişinin kim olduğu merak konusu oldu. Gizemli topuklu ayakkabının sahibi kendi yaptığı paylaşımla ortaya çıktı, Cem Yılmaz'ın yeni aşkının pilates eğitmeni Necla Karahalil olduğu anlaşıldı.

Cem Yılmaz'la aynı sektörü paylaşmayan Necla Karahalil, sosyal medya hesabından yaptığı kokteyl ve yemek tarifleriyle epey ilgi görüyor.

092812737-ekran-goruntusu-2024-03-03-092727.jpg

Necla Karahalil, "Şubat gibi şubat güneşim doğdu, ağzım tatlandı, yüreğim havalandı, ruhum okşandı. Sevgiyle nicelerineee, ollllleeey" notunu düştüğü son paylaşımıyla öne çıktı. Sevgilisi Cem Yılmaz bu fotoğrafa kayıtsız kalamayıp sevgilisine kalp emojisi yolladı. Böylece aşk belgelenmiş oldu.

YAŞ FARKI GÜNDEM OLDU

Çiftin, arasındaki yaş farkı gündem oldu. Necla Karahalil'in 37 yaşında olduğu ortaya çıktı. Çiçeği burnunda sevgililerin arasında 13 yaş fark bulunuyor. Cem Yılmaz ise 50 yaşında...