Cem Yılmaz'dan Russell Crowe'a geçmiş olsun mesajı

Cem Yılmaz'dan Russell Crowe'a geçmiş olsun mesajı
Avustralya'da çıkan orman yangınlarında çiftlik evinde hasarlar meydana gelen Russel Crowe'a Cem Yılmaz'dan geçmiş olsun mesajı geldi.

Avustralya'da cuma gününden bu yana etkili olan yangınlar Oscar ödüllü oyuncu Russell Crowe'un çiftlik evinde hasara yol açtı.

Yeni Zelandalı oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, çiftliğindeki bazı binaların yangın nedeniyle kullanılamaz hale geldiğini, ancak çiftlik hayvanlarının durumlarının iyi olduğunu belirtti.

Crow yaptığı bir başka açıklamada, ''Ben Avustralya'da değilim, ailem ise arkadaşlarımın yanında güvende" ifadesini kullandı.

Cem Yılmaz'dan geçmiş olsun mesajı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ise, Twitter'dan yayınladığı bir mesajda ünlü oyuncuya geçmiş olsun dileklerini iletti: "Sevgili abimiz Russell Crowe'a en iyi dileklerinizi gönderiyoruz. Ona ve ailesine çok geçmiş olsun diyoruz. Bir yangın hadisesi olmuş ve herkes güvendeymiş. Moral, destek vermek isteyen sevenlerine duyurmak isterim."

Russell Crowe, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz, 2014 yılında The Water Diviner (Son Umut) filminde birlikte rol almıştı.

Yangınlarda en az 3 kişi öldü, 120 kişi de yaralandı

Geçtiğimiz gün acil durum ilan edilen Yeni Güney Galler eyaleti genelinde cuma gününden beri yangınlarda 200'den fazla ev yandı.

Yetkililer, eyalette cuma günü başlayan yangınlarda 3 kişinin öldüğünü, 120 kişinin yaralandığını , 970 bin hektar ormanlığın kül olduğunu bildirdi.

Euronews