Büyüküstün Fransa'ya Yerleşiyor

LGBT derneğinin onur haftası etkinliklerinde Tuba Büyüküstün göze çarptı... Eşcinseller ve onların haklarını koruyan LGBT derneğinin onur haftası etkinlikleri kapsamında önceki akşam İstiklal Caddesindeki Fransız Konsolosluğu’nda...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Büyüküstün Fransa'ya Yerleşiyor

LGBT derneğinin onur haftası etkinliklerinde Tuba Büyüküstün göze çarptı...

 

Eşcinseller ve onların haklarını koruyan LGBT derneğinin onur haftası etkinlikleri kapsamında önceki akşam İstiklal Caddesindeki Fransız Konsolosluğu’nda bir davet verildi. Fransız Başkonsolosu Muriel Domenach konuklaıyla tek tek ilgilendi.

Davetin en göze çarpan ismi kuşkusuz Tuba Büyüküstün oldu. Büyüküstün ve Muriel Domenach arasında geçen bir muhabbet oldukça dikkat çekti. Güzel Oyuncu, bu sene bir yapımda rol almayacağını, bu yüzden çok sevdiği Fransa’da bir sene yaşamak istediğini, bunun için ne yapması gerektiğini sordu. Başkonsolos Domenach’da can kulağıyla dinlediği Büyüküstün’e neler yapması gerektiğini anlattı.

Projeyi Kabullendi

Eşini davette yalnız bırakmayan Onur Saylak’a iki gün önce Engin Öztürk ve Gökçe Bahadır’la yediği yemek soruldu. Önce kaçamak cevap veren Saylak, Gökçe Bahadır’ın ”İş yemeği yedik” açıklamasını duyunca ağzındaki baklayı çıkardı ve aynı projede yer alacaklarını kabul etti.

Mustafa DERYAHAN/SÖZCÜ