Bugün hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan rapora göre bugün Artvin ve Rize dolayları dışında ülke genelinde yağış görülmüyor. Bununla birlikte hava sıcaklıklarında ise 1 ila 3 derece arasında artış bekleniyor.

Yayınlanma:
Güncelleme: 29 Eylül 2019 16:11
Bugün hava nasıl olacak?

Meteoroloji 29 Eylül hava durumu raporu, hafta sonu günün en çok araştırılanları arasında ilk sırada yer alıyor. Geçtiğimiz gün Artvin’de yaşanan sel felaketi sonrası özellikle Doğu Karadeniz’de yaşayan vatandaşlar bugün bölgeye yağmur yağıp yapmayacağını merak ediyor. Öte yandan sevdikleriyle hafta sonunu dışarıda geçirmek isteyenler ise “Bugün hava durumu nasıl?” sorusunun cevabını araştırıyor. İşte, 29 Eylül İstanbul hava durumu raporu…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzeydoğu kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Rize çevreleri ile Trabzon'un doğu ilçeleri, Artvin'inin kıyı kesimlerinin sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Kuzey ve iç bölgelerde 1 ila 3 derece artacak, yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

İSTANBUL °C, 26°C

Az bulutlu ve açık

İZMİR °C, 28°C

Az bulutlu ve açık

ANKARA °C, 25°C

Az bulutlu ve açık