Yalı Çapkını'nda bitmeyen öpüşme: Reytingler alt üst

Yalı Çapkını dizisindeki öpüşme sahnesi ekranlara ve sosyal medyaya damga vurdu, milyonlarca kez izlendi.

Star TV'de yayınlanan Yalı Çapkını dizisindeki öpüşme sahnesi dün geceye damga vurdu. Afra Saraçoğlu'yla Mert Ramazan Demir'in başrollerinde yer aldığı dizideki öpüşme sahnesi iki dakikaya yakın sürdü.
Öpüşme sahnesi milyonlarca kez izlendi. Birsen Altuntaş Yalı Çapkını'ndaki öpüşme sahnesinin 14.62 reyting aldığını belirtti. Altuntaş "Yalı Çapkını'nda Seyran ile Ferit'in öpüştüğü 13. bölüm rekor kırdı. OGM Pictures’ın Star TV için çektiği dizide Seyran ile Ferit’in aşkını gün yüzüne çıkaran öpüşme sahnesi izlenme rekoru kırdı ve dizinin total reytingi ilk kez 15’e yaklaştı. Dizinin son bölümü Total’de 14.62, AB’de 11.43, ABC1’de ise 13.08 reytingle tüm kategorilerde birinci oldu. Dizide dedesinden yediği tokat üzerine evi terk eden Ferit, Pelin’e gitti ve ona ertesi gün Amerika’ya gideceğini söyledi. Kazım’ın Suna ve Seyran’ı kendi evlerine geri götürdü. Taylan’ın evine giden Abidin; Taylan’ın Ferit’le kavga ettiği görüntüleri elinden aldı. Ferit’in Amerika’ya gideceğini Pelin’den öğrenen Seyran onu durdurmak için havaalanına gitti ve Ferit’in gidişini engellemek için onu öptü" diye yazdı.
Öpüşme sahnesi sosyal medyayı da coşturdu. Bir twitter kullanıcısı öpüşme sahnesine üç kez reklam girdiğini, sahnenin ardı ardına gösterildiğini yazdı.
Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

Etiketler :