Bir kadının dikkatini çekmek için bunlar yetiyor! İşte erkeği çekici kılan özellikler...

Bir kadının dikkatini çekmek için bunlar yetiyor! İşte erkeği çekici kılan özellikler...
İlişkiye başlamak için dikkat çekmek gerekir. Bir erkekte dikkat çeken özellikleri kadınları açıkladı. Peki kadınların gözünden en çekici erkek profili nasıl? İşte yanıtı...

Erkek ve kadın ruhsal ve fiziksel birbirinden farklı özelliklere sahip. Kadınlar erkeklerde beğendikleri özellikleri sıralarken farklı argümanlar kullanabilir. Peki erkekleri daha havalı gösteren belli başlı özellikler neler?

1- KİBAR OLUN

Kadın veya erkek, yabancı kişilere karşı daima nazik olun. Örneğin; yağmurlu bir havada arabasında sorun olan bir kişiye yardım edin, arkanızdan gelenler varsa onlara geçmeleri için kapıyı tutun, "teşekkür ederim" veya "lütfen" demeyi asla ihmal etmeyin. Bu düşünceli davranışlar sizi kadınların gözünde çok daha seksi kılacaktır.

2- YÜKSEK SESLE KAHKAHALAR ATIN

Aşırıya kaçmadan atılan kahkahaların kadınları etkilediğini herkes bilir. Yüksek sesle gülmek dikkat çeker ve sizi tanımayan biri için neşeli, mizah yetenegi kuvvetli ve eğlenceli bir görünüm sergilemenize vesile olur.

3- DUYGUSAL BAKIŞLAR ATIN

Işıltılı gözler, ilk görüşte herkesi etkiler. Ama asıl önemli olan, özellikle de ilgisini istediğiniz kadına duygusal ve romantik bakmanızda yatıyor. Karşınızdaki kadına ona ilgi duyduğunuzu belli edecek nazik bakışlar atmayı unutmayın.

4- TUTKULU KONUŞUN

Konuşulan konu sizin ilgi alanınıza girmese bile onun için önemli olan bir şeyin sizin için de önemli olduğunu belli edin. İlginizi çeken bir konuyu daha dikkatli dinleyin ve yorumlarınızla bu konu hakkında ne kadar tutkulu olduğunuzu gösterin. Sıkıcı bir konu olsa bile, kadınları mutlu etmek için tutkuyla dinleyip yorumlarda bulunun.

5- DÜŞÜNCELİ OLUN

Onu önemsediğinizi hissettirin, yıl dönümlerini unutmak gibi basit hatalara düşmeyin, en önemlisi de sevdiğiniz kadını küçük sürprizlerle mutlu edin. Bir kadın, sevdiği erkekten her daim ilgi ister ve şımartılmayı bekler. Siz de, hiç tarzınız olmasa bile arada sırada minik sürprizler ve sevgi sözcükleri ile onu hoş tutun.

Etiketler :