Beşiktaş'tan Serdar Ortaç'a dava

Beşiktaş, 3-3 biten Beşiktaş - Adana Demirspor maçıyla ilgili hakaret içerikli yorumda bulunan Serdar Ortaç hakkında hukuki işlem başlatıldığını açıkladı. Twitter hesabından açıklama yapan Beşiktaş Kulübü, "Şarkıcı S.O. hakkında gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır" dedi. Ortaç ise tepkilerin ardından özür diledi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 23 Eylül 2021 17:32

Salı akşamı oynanan Beşiktaş ile Adana Demirspor maçı 3-3 bitti. Şarkıcı Serdar Ortaç, Beşiktaş - Adana Demirspor maçının ardından, sahnede şarkısını yarıda bıraktı ve Adana Demirspor'un son dakikada attığı golü yorumladı.

Ortaç, sahneden "Telefondan bana gösterdiler. Adana Demirspor, bu hafta ağzına s... O yüzden onun için zıplayacağız. Bravo Adana!" diye seslendi.

Beşiktaş Kulübü'nün resmi Twitter hesabından yapışan açıklamada, "Bir organizasyon sırasında, camiamıza yönelik hakaret içeren ifade ve davranışları nedeniyle şarkıcı S.O. hakkında gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır" denildi.

Özür diledi

Serdar Ortaç tepkilerin ardından özür diledi. Ortaç, paylaştığı videoda "O gece Adana'da konserde bir seyirci telefonunu gösterdi. Israrla 'Bunu söyle abi' dedi. Ben de öyle dedim. Yani kimin kiminle maç yaptığını bile bilmem. Futbolla işim yok. Adana'yı gaza getireyim derken öbür tarafı sinirlendirdim. Beşiktaş'tan özür diliyorum" sözlerine yer verdi.