Berk Oktay paylaşımıyla yürek yaktı

Berk Oktay paylaşımıyla yürek yaktı
Oyuncu Berk Oktay, eşi Yıldız Çağrı Atiksoy ve meslektaşlarıyla, deprem bölgesi Hatay'a gitti. Ünlü oyuncu, paylaşımıyla yürekleri yaktı.

Oyuncu Berk Oktay ve eşi Yıldız Çağrı Atiksoy, Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği'yle (UCİM) deprem bölgesi Hatay'a gitti.

210320231621288401411-1.webp

Çadır kentleri dolaşan oyuncu, çocuklarla oyunlar oynadı. Depremzedelere moral veren Oktay, o anları Instagram hesabından paylaştı.

210320231622038406277-1.webp

Oktay, paylaşımında "Dokunmak... Acıyı, sevgiyi ve umudu paylaşmak... Küçücük çocuğun, 'sen bir şey yemedin aç kalma' diyip elindekini uzatmasının karşısında küçülmek... Enkazda üç gün kalıp oğluyla çıkmayı başaran ama eşi ve diğer evladını kaybeden babanın takamülü karşısında konuşamamak... Elinden geldiğince destek olmaya gittiğin çadırda ki teyzenin seni ağarlamaya çalışmasıyla Anadolu'yu ciğerine kadar hissetmek... Kahraman Mehmetçiğin yüreğiyle ısınmak... Ve kelimelere sığdıramadıklarım... Bir çift gözü gülümsetebilmek için, tek bir yüreği ısıtabilmek için gidin... Sarılın... Biz bırakmıyacağız. Hiç bırakmayın" ifadelerini kullandı.

Etiketler :