Bayhan: Hatırladığım en net şey hep karnım açtı

Bayhan: Hatırladığım en net şey hep karnım açtı

Popstar adlı yarışma ile ünlenen Bayhan, hayatını anlatırken "Hatırladığım en net şey hep karnım açtı" dedi.

Uzman klinik psikolog Gökhan Çınar’ın sunduğu 'Katarsis X-TRA'ya katılan 'Popstar' yarışması ile tanınan Bayhan, programda duygusal anlar yaşadı. Hayatını anlatan Bayhan, "Evimiz Adana’da tarla kenarındaydı. Annem ve ablamla yaşardım. Babamın bizden bağımsız Almanya’da bambaşka bir hayatı vardı. Hatırladığım en net şey hep karnım açtı" dedi.

Annesinin vefatından bahseden Bayhan, "Annemin aramızdan ayrılışı çok üzücüdür. Bir gün birlikte fare zehri aldık ve evimize gittik. Eve vardığımızda zehri çay bardağına doldurdu. İlk önce ablama uzattı, o istemedi. Ardından bana uzattı, ben tam bardağı alıp içecekken ablam engelledi. Sonunda ise annem o zehirden içer gibi oldu. O an hatırladığım tek şey, bağırarak dışarı çıktı ve o andan sonra bir daha annemi hiç görmedim. Bu çaresizlikle yapılmış bir şeydi. Ben çok kötü bir çocukluk yaşadım." dedi. 

Almanya'daki hayatından bahseden Bayhan şu ifadeleri kullandı: 

"Orada da üvey annemiz oldu. Bizi aç bırakırdı. Sonra kendimi Almanya’da bir çocuk esirgeme kurumunda buldum. Bir sene boyunca rahibeler bize baktı. Ablam, Almanya’da okumaya devam etti, ben Türkiye’ye geldim. Ablamı orada trafik kazasında kaybettik."
 

Yaşam