Bade ve Malkoç Cephesinden Kötü Haber!

Bade ve Malkoç Cephesinden Kötü Haber!
Bundan iki yıl önce dünya evine giren Bade İşçil ve Malkoç Süalp cephesinden kötü haberler var.31 Mayıs 2013′te İstanbul’daki bir mekanda düzenlenen törenle evlenen Bade İşçil ile Malkoç Süalp’in ilk ciddi tartışmaları...

Bundan iki yıl önce dünya evine giren Bade İşçil ve Malkoç Süalp cephesinden kötü haberler var.

31 Mayıs 2013′te İstanbul’daki bir mekanda düzenlenen törenle evlenen Bade İşçil ile Malkoç Süalp’in ilk ciddi tartışmaları yaklaşık iki hafta önce yaşandı. İddiaya göre çift, krizi atlatmak için evlerini bile ayırdı.

Yine iddiaya göre evlerin ayrılması çifte yaramadı. Kriz gittikçe derinleşti ve ikili boşanmak için avukatlarıyla ilk görüşmelerini iki hafta önce yaptı. Anlaşmalı boşanmak isteyen çift, birlikte kullandıkları ortak evin kimde kalacağı konusunda ilk görüşmede anlaşma sağlayamadı.

BADE UZAKTAN SELAMLADI

Evlerini ayıran Bade İşçil ile Malkoç Süalp, geçen hafta bir alışveriş merkezinde bulunan kafede tesadüfen karşılaştı. Avukatıyla yemek yiyen İşçil, başka masada oturan eşiyle uzaktan selamlaştı. Bade İşçil-Malkoç Süalp çiftinin Azur ismini verdiği oğulları, geçen ay 1 yaşına bastı.

FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Bade İşçil, evliliğinde sorun yaşadığı haberlerinin ardından Instagram sayfasından eşi ve oğlu Azur ile bir fotoğrafı paylaştı.