Ayrılığa öfkelenen Avustralyalı , eski kız arkadaşından intikam almaya karar verdi ve iki pitonunu sokağa attı:

Ayrılığa öfkelenen Avustralyalı , eski kız arkadaşından intikam almaya karar verdi ve iki pitonunu sokağa attı:
Avustralyalı bir kadın, eski erkek arkadaşının kendisinden intikam almaya karar verip iki pitonunu çöpe atmasının ardından çaresizlik içinde sosyal medya kullanıcılarına yöneldi.

25 yaşındaki Sidneyli, Ekim ayında yaşadığı Coogee bölgesindeki bir grupla temasa geçerek komşularından iki evcil piton (Mango ve Bagel) bulmasına yardım etmelerini istedi.Ayrılığa öfkelenen Avustralyalı, sürüngenleri açık bir kutunun içinde dışarıya dışına attı. Her iki piton da kaçtı.

Sahibi, yılanların ortadan kaybolmasından çok endişeliydi çünkü pitonlar evde bakılıyordu ve vahşi doğada hayatta kalamayacaklardı. Bagel, kaybolduktan bir hafta sonra 31 Ekim'de bulundu. Mango, 13 Kasım'da Coogee bölgesinde bir kayanın altında keşfedildi.

“Gönderimi paylaşan, aramayı takip eden ve destek sözleri yazan herkese en derin şükranlarımı sunmak istiyorum. Sizinn yardımınız olmasaydı hiçbir şey olmazdı. Benim ve pullu bebeklerimin yanında olduğunuz için tekrar teşekkür ederim. Nezaketiniz kalbime dokundu ve yanımda bu kadar nazik insanın yaşadığı için çok minnettarım," diye yazdı kadın, evcil hayvanlarıyla yeniden bir araya geldikten sonra sosyal ağlarında.

Avustralyalı bir kadının eski erkek arkadaşı, piton olayıyla bağlantılı olarak maddi hasarla suçlandı. Davanın nasıl sonuçlanacağı henüz bilinmiyor.