Halk TV Canlı Yayın
Ata Demirer "korsan" oldu!
Ata Demirer, komedi ve müziği harmanladığı Ata Demirer Gazinosu gösterisiyle sahne aldı. Karayip Korsanları filminin konseptinde kayıkla ve Jack Sparrow kostümüyle sahneye çıktı.

BKM Organizasyonuyla gerçekleşen Denizbank Açıkhava Konserleri’nde sahneden bir korsan geçti! Hem stand-up yapan hem şarkı söyleyen Demirer, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda izleyicilerin karşısına çıktı.

Ata Demirer, kendisine “Sürekli denizdesin” denmesine kendi üslubuyla yanıt verdi! Karayip Korsanları filminin konseptinde kayıkla ve Jack Sparrow kostümüyle sahneye çıkan komedyen, açılışı Ellerimde Çiçekler şarkısıyla yaptı.

ata-1-001.jpg

Filmlerinde çalıştığı sanat, kostüm ve makyaj ekibinin Açıkhava sahnesine uygun olarak hazırlanan teknesi ve buna uygun görüntüsüyle seyirciyi selamlayan Ata Demirer, halini “Hayaller John Deep gerçekler Tarık Mengüç" diyerek tanımladı.

Sanaçı kış sezonunda da kapalı gişe sergilediği gösterisinde hem seyirciyi kahkahaya boğan hikayelerini anlattı hem de Türk sanat müziğinden türkülere, hatta aryalara uzanan zengin bir repertuar da seslendirdi. Demirer’e yine sahnede Taşkın Sabah yönetimindeki orkestra eşlik etti.

ata-2-001.jpg