Arda'dan bomba Sinem açıklaması!

Arda'dan bomba Sinem açıklaması!
Hülya Avşar Show'a konuk olan Arda Turan, Sinem Kobal hakkında bomba gibi açıklamalarda bulundu.İspanya'nın Atletico Madrid takımında forma giyen milli futbolcu Arda Turan, yılbaşı tatili için geldiği Türkiye'de Hülya Avşar'ın...

Hülya Avşar Show'a konuk olan Arda Turan, Sinem Kobal hakkında bomba gibi açıklamalarda bulundu.

İspanya'nın Atletico Madrid takımında forma giyen milli futbolcu Arda Turan, yılbaşı tatili için geldiği Türkiye'de Hülya Avşar'ın sohbet programına konuk oldu. Turan Sinem'i başkasıyla görünce canım yandı dedi. Genç futbolcu, evliliğin eşiğinden döndüğü Sinem Kobal'la ilgili yanıtları çok konuşulacak gibi görünüyor.

"TEK ARZUM MUTLU OLMASIDIR"

Avşar'ın “Ne senin Sinem'e, ne de Sinem'in sana olan sevgisinin bittiğine inanmıyorum” sözleri üzerine Arda Turan, “Benim üzerimde emeği geçen herkes benim için değerlidir. Buna Sinem de dahil ama ben bazı şeyleri kabul edebilen bir adam değilim. Sinem başka bir erkekle görüştüğü an benim için her şey bitmiştir. Bundan sonra tek arzum Sinem'in mutlu olmasıdır” dedi.

"BİTMESİ DAHA HAYIRLIYMIŞ"

Turan, “Sinem'le evliliğinizi neden devamlı olarak ertelediniz, onun ahını almış olabilir misin?” sorusu üzerine “Kimin daha fazla, kimin daha az hata yaptığını konuşmak gereksiz olur. Biz evlilik planları yaparken ayrılma kararı aldık. Demek ki bitmesi daha hayırlıymış” şeklinde konuştu.

"SİNEM'İ BAŞKASIYA GÖRÜNCE CANIM YANDI"

Sinem Kobal'ın başkasıyla birlikte olmasının zoruna gittiğini belirten Arda Turan,  "Sinem, kadınlık gururu ve inadıyla farklı bir tercih yaptı. Onu bir başkasıyla görüştüğünü görünce canımın yandığı söylemek zoruma gitmiyor. Ama bu konuşmanın fazlası bana zarar verir” dedi.

"BAŞKA BİR ERKEKLE GÖRÜŞTÜ!"

"Sinem başka bir erkekle görüştüğü an benim için her şey bitmiştir. Ben yapı olarak bazı şeyleri kabul edebilecek bir adam değildim. Sinem'i bir başkasıyla görünce canımın yandığını dile getirmek beni rahatsız etmiyor. Sinem'e karşı herhangi bir duygum kalmadı. Bazı ilişkiler sonrasında uzun süre duygular devam eder ama bende yok." İfadelerine yer verdi.

"BEN DE ÖYLE YAPARDIM..."

Hülya Avşar'ın "Sinem'in yerinde olsam senin hayatına biri girene kadar hayatıma kimseyi sokmazdım." sözleri üzerine ise Arda Turan "Ben de öyle yapardım" şeklinde konuştu.