Ajda, Enbe için tarzının dışına çıktı

Ajda, Enbe için tarzının dışına çıktı
Pekkan, ENBE Orkestrası’nın albümünde Ümit Besen ile birlikte ‘Nikâh Masası’nı söylüyorBehzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası’nın ‘ENBE 2015’ adını taşıyan yeni albümü bugün müzik marketlerdeki yerini...

Pekkan, ENBE Orkestrası’nın albümünde Ümit Besen ile birlikte ‘Nikâh Masası’nı söylüyor

Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası’nın ‘ENBE 2015’ adını taşıyan yeni albümü bugün müzik marketlerdeki yerini alıyor.

Albüme; Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Funda Arar, Işın Karaca, Ziynet Sali, Burcu Güneş, Betül Demir, Erdal, İlyas Yalçıntaş, Büşra Periz, Rümeysa, Cem Belevi, Haydar Yılmaz ve Tuana Türkay gibi isimler sözleri, sesleri ve besteleriyle renk kattı. Behzat Gerçeker’in yakın dostu olan Süperstar Ajda Pekkan, albüm içintarzının dışına çıkarak ‘Nikâh Masası’ adlı şarkıda Ümit Besen ile düet yaptı. Pekkan ayrıca ‘Tanrı İstemezse’ adlı şarkıyı da seslendirdi.

Albüme büyük destek veren Süperstar, Demet Sabancı Çetindoğan ve Cengiz Çetindoğan’ın özel davetinde de Behzat Gerçeker ile beraberdi. Davete dünyaca ünlü oyuncu ve yönetmen John Malkovich de katıldı. Gerçeker, Malkovich’e yeni çıkan albümünü hediye etti.