Ahu Yağtu Transparan Ve Sinirli

Ahu Yağtu Transparan Ve Sinirli
Güzel oyuncu Ahu Yağtu keyifli başladığı geceyi mutsuz bitirdi.Türk Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi ile bütünleşik olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan İTÜ-FIT Fashion Institute of Technology Moda tasarım programı, Deniz Akkaya’nın...

Güzel oyuncu Ahu Yağtu keyifli başladığı geceyi mutsuz bitirdi.

Türk Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi ile bütünleşik olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan İTÜ-FIT Fashion Institute of Technology Moda tasarım programı, Deniz Akkaya’nın sunumu ile gerçekleşen İlkbahar Yaz 2016 ” Yenilikleri Bozmak” sloganı altında düzenlenen tasarım yarışmasını düzenledi.

Tasarım yarışmasına 25 yabancı manken katılırken, yarışmanın jürileri arasında Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu da vardı. Tasarım yarışması gecesinde 1. Cemile Meryem Özlem Şimşek, 2. Asya Köksal Özcan, 3. ise Ilgın Gizem Yazıcı oldu.

TRANSPARAN VE SİNİRLİ

Paramparça dizisinde avukat hanımı canlandıran Ahu Yağtu jüri üyesi olarak geldiği gecede giydiği cesur kıyafeti ile dikkat çekti. Ahu Yağtu giymiş olduğu transparan kıyafeti ile göz doldururken gecenin başlamasıyla skandal da başlamış oldu.

Jürilere ayrılmış olan masada sıralama faciası yaşayan Ahu Yağtu, sinirlerine zor hakim oldu. Koreografisini Banu Noyan’ın düzenlemiş olduğu gecede Ahu Yağtu’nun geceyi bırakıp gitmemesinde Noyan’ın hatırı büyük oldu. Tasarım gecesinde puan vermesi gereken Jüri üyesi Yağtu’nun oturmuş olduğu yerden tasarımları görmesi adeta imkansız oldu.

Sözcü