Tek Elli Küçük Çocuk, Tığ İşinde Harikalar Yarattı! Herkes Onu Konuşuyor!

Tek eli olmayan küçük çocuk tığ işi yaparken çektiği video ile sosyal medyada gündem oldu. Çoğun el işi yaparkenki videosu herkesi duygulandırdı...

Miles adlı bir çocuğun tığ işi yapmayı öğrendiği bir video, sosyal medyada gündem oldu. Ampüte çocuğun tığ işi yaparken çekildiği videosu binlerce kişi tarafından izlendi. Miles, bu yaz yeni şeyler denemek istediğini söyleyerek tığ işine başladığını belirtti.

Miles'ın annesi el işini, internetteki videoları izleyerek kendi başına öğrendiğini yazdı. Güzel tığ işi yapmak için elini, kolunu ve ayaklarını kullanan Miles, küçük bir peluş oyuncak yaptıktı. Peluş oyuncağını bitirdikten sonra Miles, mutlu bir şekilde poz verdi.

Miles'ın annesi, “Miles'ın yazın yapılacaklar listesinde 'yeni bir şey denemesi' vardı. Yaza sadece birkaç gün kala tığ işi öğrenmeye karar verdi! Kendine bu konuyla ilgili bahane üretmedi. Eğitici videoları izliyor ve ardından "tamam harika, hadi bunu nasıl yapabileceğimi bulalım" diyordu. Sihir yaratmak için elini, kolunu ve ayaklarını kullandı ve sıkı çalışmasının karşılığını aldı! Benim nasıl yapılacağını bile bilmediğim bir şeyi yapmayı bir kez daha öğrendi. Dün gece yeni orta okulunda “Yenilikçiler” grubuna yerleştirildiğini öğrendik.” dedi.

Miles'ın bu videosunu gören sosyal medya kullanıcıları, "Bu çok tatlı", "MÜKEMMEL. Ayrıca eserin kendisi de oldukça etkileyici” ve “Bu yürek ısıtan bir şey! Şerefe Miles," gibi iç ısıtan yorumlar yaptı.