Olmaz Olsun Böyle Annelik! Küçücük Çocuklarının Kafasında Yumurta Kırdılar! Çocuk İstismarına Tepkiler Yağıyor

Olmaz Olsun Böyle Annelik! Küçücük Çocuklarının Kafasında Yumurta Kırdılar! Çocuk İstismarına Tepkiler Yağıyor
Sık sık yeni akımların başlatıldığı sosyal medyada ortaya çıkan yeni akım büyük tepki topladı. Çocuklar üzerinden başlatılan bu akım uzmanlar tarafından "çocuk istismarı" olarak adlandırılıyor. Eleştirilerin odağı olan yeni akıma tepkiler çığ gibi büyüyor.

Anne babaların, çocuklarıyla birlikte mutfakta vakit geçirirken birden çocuklarının kafalarında yumurta kırdıkları ve tepkilerini kayıt altına aldıkları anlar büyük tepki topluyor. Ebeveynlerin çocuklarının tepkisini çekerek "yumurta çatlatma meydan okuması" adı altındaki akıma katıldıkları görüntüler eleştiri yağmuruna tutuluyor. Görüntülerde çocukların ebeveynlerinin hareketleri karşısında şaşkınlık, acı ve gözyaşları içinde kaldığı görülürken başlatılan bu akım uzmanlar ve eleştirmenlerden tepki toplamaya devam ediyor.

Ebeveynler tarafından sosyal medyada başlatılan ve "yumurta meydan okuması" olarak başlatılan çocukların kafasında yumurta kırma akımı hem ebeveynler hem de uzmanlar tarafından eleştiri topladı. Ebeveynlerin çocukları üzerinden takipçi kazanmak adına katıldıkları bu yeni akım uzmanlar tarafından çocuk istismarı olarak adlandırılarak tepkilerin odağı oldu. Akıma gelen bazı eleştiriler ise şu şekilde:

u9o9y-1692604040-0643.webp5bfsg-1692604040-041.webpbrugd-1692604040-0762.webp