Ellerini Kullanmadan Düz Duvara Tırmandı! Görenleri Şaşkına Çevirdi!

Dublin'de bir dağcı olan Robert McCaffrey, ellerini kullanmadan düz duvara tırmandı. McCaffrey'in sosyal medyaya düşen bu video kısa sürede tren oldu. İşte herkesi şaşkına çeviren o video....

Kaya tırmanışı, özellikle adrenalin seven kişiler için oldukça eğlenceli bir aktivitedir. Eğer daha önce bu sporu denediyseniz ne kadar zor olduğunu ve üst düzey bir kuvvet gerektirdiğine dair bir fikriniz vardır. Peki size bu tırmanışı ellerini kullanmadan gerçekleştiren birinin olduğunu söylesek tepkiniz ne olurdu?

Dublin'de bir dağcı olan Robert McCaffrey, ellerini kullanmadan duvara tırmanırken bir video çekti. McCaffrey, ellerini hiç kullanmadan duvara tırmanmak için muazzam bir güç ve denge gösterdi. Kısa sürede duvara tırmanmak için hızla hareket eden McCaffrey, görüntüler internette yayılana kadar bu zorluk hakkında pek fazla düşünmediğini söyledi.

Videoyu izleyen sosyal medya kullanıcıları, "Bu, tırmanmayı başaran insanlar için zor ve hayal bile edilemez" , "Bunu denersem Aslan Kral'daki Mufasa gibi düşerim", "Herhangi bir çabadaki mükemmelliğe hayranım" ve "Ne kadar vahşi" gibi yorumlarda bulunda.