Icardi ve Wanda'nın Paylaşımına "Ahlaki değerler var" Diyen Batuhan Karadeniz'e Eski Sevgilisinden Zehir Zemberek Sözler!

Galatasaray'ın Arjantinli golcüsü Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara ile ortak paylaştığı klüp gündemde bomba etkisi yarattı. Icardi'nin bu paylaşımına Batuhan Karadeniz'den de tepki geldi. Bu açıklamanın ardından Karadeniz'e eski sevgilisi Aleyna Eroğlu'ndan tepki geldi.

Mauro Icardi, Galatasaray'daki başarısının yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Özellikle sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Nara, yayınlamayı planladığı yeni müzik klibinin tanıtımı ilgi çekti.

Eşi Icardi ile olan cesur sahneleriyle dikkatleri üzerine çeken Nara'nın paylaşımı gündeme bomba gibi düştü. Birçok kişinin eleştirdiği klip için Spor yorumcusu Batuhan Karadeniz de çok sert eleştirilerde bulundu. Karadeniz'in açıklamalarına eski sevgilisi Aleyna Eroğlu'ndan tepki geldi. Eroğlu, şiddet uyguladığı iddiasıyla 4,5 yıl hapsi istenen Batuhan Karadeniz hakkında paylaştığı videoda "Şimdi gelin bu ahlaksız diyen insanı biraz inceleyelim" dedi.

"AHLAKİ DEĞERLERE KARŞI GELEMEZSİN"

Karadeniz paylaşımında, "Şimdi bu ülkede bazı insanlar tabii ki Icardi'yi çok sevdi. Özellikle de çocuk kitlesi çok sevdi. Son paylaşılan reels videosundan sonra ben de mesela her videomda hemen hemen Icardi'yi bağrıma bastım. Seni ve aileni seviyoruz dedik ama bu ülkenin de bir ahlaki değerleri var kardeşim. Bu ahlaki değerleri görmemezlikten gelemezsin. Böyle bir video paylaşamazsın kardeşim. Yazıklar olsun. Sana olan bütün sevgim ve saygım da şu an itibariyle bitmiştir. İyice abarttınız, bu nedir ya?" ifadelerini kullandı.

BATUHAN'A ESKİ SEVGİLİSİNDEN AYAR

Öte yandan Batuhan Karadeniz'in bu açıklamasına eski sevgilisi Aleyna Eroğlu'ndan tepki açıklaması geldi. Eroğlu'na şiddet uyguladığı iddiasıyla 4,5 yıl hapsi istenen Batuhan Karadeniz hakkında bir video paylaşan Aleyna Eroğlu, "Şimdi gelin bu ahlaksız diyen insanı biraz inceleyelim" diyerek şunları kaydetti:

"SEN AHLAKLA İLGİLENENE KADAR MAHKEMENE GİT"

Ben düşünüyorum da böyle ahlaksız olan insanlar, evli barklı çocuklu ve romantik anlarını paylaşmış çiftlere ahlaksız diyor. Şimdi gelin bu ahlaksız diyen insanı biraz inceleyelim. Eski sevgilisine defalarca şiddet uygulamış, eski sevgilisinden borç diye para alıp bu parayı vermemiş. Daha sonra otel odasında bir kızla yakalanıp eski sevgilisiyle dalga geçmiş. Sonra yeni koluna taktığı kız arkadaşını Tiktok’ta yayın açtırıp destekçi abileriyle tanıştırmaya çalışmış, bu benim kardeşim demiş. Ben anlayamadım kim ahlaksız burAda. Sen ahlakla ilgilenene kadar bugün mahkemen var ona git bence.

NE OLMUŞTU?

Sosyal medya fenomeni Aleyna Eroğlu’nun şiddet gördüğü iddiası üzerine iki yıl birlikte olduğu eski sevgili futbolcu Batuhan Karadeniz hakkında 4,5 yıla kadar hapis istenmişti. Davayla ilgili hazırlanan iddianamede Karadeniz'in çeşitli tarihlerde küfür içerikli tehdit mesajları yer almıştı.

Sabah Gazetesi'nden Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre, şikâyetçi olan Eroğlu ifadesinde, Karadeniz'den yaklaşık 1 ay önce ayrıldığını belirterek "Kendisine sevgili olduğumuz dönemde parça parça 300 bin TL para verdim. Sonra paramı almak için ona ulaşmak istedim fakat ulaşamadım" dedi. Eroğlu, ifadesine göre Karadeniz'in bulunduğu otele gitmiş ve orada şiddet görmüştü.

Eroğlu yaşananları şöyle anlattı: 21 Mart'ta 04.00'te Karadeniz sosyal medya canlı yayın açtı. Ben de bulunduğu otele paramı istemek için gittim. Kapıyı çaldım, açtı. Açar açmaz tokat attı, boğazımı sıktı. Kapıyı kapatırken sağ kolumu kapıya sıkıştırdı.

Etiketler :