Volkan Demirel'den Halil Dervişoğlu Açıklaması geldi

Volkan Demirel'den Halil Dervişoğlu Açıklaması geldi
Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, devre arası transfer dönemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Son olarak Galatasaray'dan kiralık olarak kadrosuna Halil Dervişoğlu'nu katan Demirel, "Halil ihtiyacımız olan pozisyonda bir oyuncu. Galatasaray'a teşekkür ediyorum bu transfer için. İyi transferler yaptık." ifadelerini kullandı.

Trendyol Süper Lig'de Hatayspor, deplasmanda Trabzonspor'la karşılaşacak. Karşılaşma öncesinde Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel mücadeleye ve transfer dönemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

"İHTİYACIMIZ OLAN BİR OYUNCU. İYİ BİR TRANSFER OLDU"

Ara transferi değerlendiren Volkan Demirel, "Halil ihtiyacımız olan pozisyonda bir oyuncu. Galatasaray'a teşekkür ediyorum bu transfer için. İyi transferler yaptık. 5 oyuncuyu kadromuza kattık. Transfer yapmak için değil, ihtiyacımız olan ve Futbol anlamında hayatına dokunabildiğimiz oyuncuları almak istedik. Rui'yi getirdik yurtdışından. Bizim ihtiyacımız olan bir mevkiydi. İyi bir planlamayla güzel bir iş çıkardığımız düşünüyorum." dedi.

halil-dervisoglu-1.jpg

"PUAN YA DA PUANLAR ALMAK İSTİYORUZ"

Volkan Demirel ayrıca, "Anma törenlerine katıldık, sonra Başakşehir'le oynadık, buraya geldik. Transferin son günleriydi. Hatay için ne gerekiyorsa ona göre hareket etmek zorundayız. Hatayspor için amacımız oradaki insanlara umut olmak. Onların adının geçtiği her yerde onları temsil etmek için elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Bizim bu seneki misyonumuz bu. 2-3 haftadır güzel sonuçlar alıyoruz. Buradan da puan ya da puanlar almak istiyoruz." açıklamasında bulundu.