Özrü kabahatinden büyük!

Özrü kabahatinden büyük!
UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu ilk maçında Sevilla'ya 2-0 mağlup olan Fenerbahçe'de, Jorge Jesus'la ilgili Brezilya basını tarafından Fenerbahçelileri düşündüren bir iddia ortaya atıldı.

UEFA Avrupa Ligi'nde Sevilla'ya 2-0 mağlup olan Fenerbahçe'de Teknik Direktör Jorge Jesus ile ilgili ayrılık iddiası gündeme geldi.

Sarı lacivertlilerin Sevilla'ya mağlup olduğu maçın ardından Brezilyalı Gazeteci Gabriel Reis, Portekizli teknik adamla yaptığı konuşmayı anlattı. Spor Arena haberin detaylarını şöyle aktardı;

ps1rnxddgegh3m5biyzlxg.webp

Brezilya Milli Takımı ile de ismi anılan deneyimli teknik adam için son olarak Flamengo ismi ortaya atıldı.

Flamengo taraftarları, başarısız sonuçların ardından Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü Vitor Pereira’nın takımdan gönderilmesi için protesto düzenlerken Pereira'nın takımın başında para için kaldığını belirten pankartlar açtı.

Brezilyalı gazeteci, Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus ile yaptığı görüşmeyi aktarırken deneyimli hocanın "Türkiye’de hava çok soğuk ve uyum sağlamakta zorlanıyorum. Ancak Mayıs ayını beklememiz gerekiyor. Brezilya’ya kucak dolusu sevgiler" ifadelerini kullandığını kaydetti.

Açıklama getirdi: Jesus'un özrü kabahitinden büyük...

68 yaşındaki teknik direktör Brezilya basınına yaptığı açıklamanın ardından bir açıklamada daha bulundu.

Sabah gazetesinin Jorge Jesus'a yönelttiği "Sözleriniz doğru mu, bir şey söylemek ister misiniz?" sorusuna, Portekizli teknik direktör, "Mayısta sözleşmemin bittiğini zaten bütün dünya biliyor" ifadelerini kullandı.