Beşiktaş Uçak Emojisiyle Transferi Duyurdu

Beşiktaş Uçak Emojisiyle Transferi Duyurdu
Gelecek sezon için transfer çalışmalarını son hızla sürdüren Beşiktaş, sosyal medya hesabından paylaştığı uçak emojisiyle bomba transferini duyurdu.

Süper Lig'de geride bıraktığımız sezon şampiyonluk yarışından erken kopan Beşiktaş, yeni sezona iddialı bir kadro için çalışmalarına son hızla devam ediyor. Transfer tahtasını Gabriel Paulista ile açan Beşiktaş, bomba transfere daha imza attı.

RAFA SILVA İSTANBUL YOLUNDA

gq7i2-dwuaabfss.jpeg

Siyah-Beyazlı kulüp, sosyal medya hesabından yaptığı uçak emojisiyle Rafa Silva'nın transferini duyurdu. Beşiktaş, ikinci başkan Hüseyin Yücel vasıtasıyla yaptığı görüşmeler sonucu, Portekizli 10 numara Rafa Silva ile anlaşma sağlandı. Akşam saatlerinde İstanbul'da olması beklenen Rafa Silva, Instagram hesabından Beşiktaş'ı ve Hüseyin Yücel'i takip etmeye başladı.

Öte yandan Beşiktaş'tan ikinci başkan Hüseyin Yücel ve Rafa Silva'nın uçakta olduğu bir fotoğraf paylaşıldı.

SILVA'NIN MALİYETİ 28 MİLYON EURO

Ojogo'nun haberine göre; siyah beyazlılar, Benfica ile sözleşmesi sona eren ve bonservisi elinde olan Rafa Silva'ya yıllık 6 milyon Euro maaş ve 10 milyon Euro imza parası teklif etti. 31 yaşındaki oyuncuya 3 yıllık mukavele önerildi. Haberde, Beşiktaş İkinci Başkan Hüseyin Yücel'in bu transferin maliyetinin bir kısmını kendi cebinden karşılamaya hazır olduğu ifade edildi.

RAFA SILVA'NIN PERFORMANSI

31 yaşındaki yıldız 10 numara, Benfica formasıyla geçen sezon 52 maça çıkarken 22 gol atıp 15 asist yaptı.