Yeniden Refah Cumhur'dan Kopuyor mu? Genel Başkan Vekilinden 'İttifakta Mısınız' Sorusuna Zehir Zemberek Yanıt!

Yeniden Refah Cumhur'dan Kopuyor mu? Genel Başkan Vekilinden 'İttifakta Mısınız' Sorusuna Zehir Zemberek Yanıt!
Yeniden Refah Partisi Genel başkanvekili Doğan Aydal, AKP'ye yönelik önemli eleştirilerde bulundu.

Cumhur cephesinden art arda gelen açıklamalar, Cumhur İttifakı'nda işler yolunda gitmiyor mu sorusunu gündeme getirdi.

Yeniden Refah Partisi'nin Antalya İl Divan Toplantısı'na katılan Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç yaptığı açıklamada "Seçimlere Yeniden Refah Partisi olarak 81 il ve 922 ilçemizde kendi adaylarımızla katılacağımızı ilan ettik.

Bu seçimde belediye başkanları, büyükşehir ve ilçe belediye meclisi üyesi, il genel meclisi adaylarımız olacak. Her birinde en iyilerimizi öne çıkarmalıyız" açıklamasında bulunmuştu.

Halk Tv'de Seda Selek'in sunduğu Haber Masası programında açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanvekili Doğan Aydal, partisini ittifakta tanımlamadı. Aydal "İttifakta mısınız" sorusunu "Ben Öyle tanımlamıyorum" diyerek yanıtladı.

Aydal "AK Parti siyasetçileri sanki bize bir lütuf verilmiş gibi konuşuyor. Doğrusunu isterseniz biz olmasaydık Sayın Cumhurbaşkanı da Cumhurbaşkanı değildi bugün" diye konuştu.

Aydal AKP'nin ülkeyi kutuplaştırdığını da belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Basın ve yayınıyla ellerinde büyük çoğunluklu olan iktidar, lafları ve cümleleri öylesine değiştiriyor ki, kutuplaştırıyor. Bir ülkede kutuplaşmak iyi değildir.

Hükümette gördüğümüz birçok yanlış var. Bunları biz 30 maddede topladık, dedik ki bunlar yanlış gidiyor. Geçti 3 ay, hiçbir maddeye uymadılar. Hiç kimse AK Parti'ye göbeğinden bağlı değildir. Benim şahsi bakış açım bizi arka bahçesi gibi görüyor AK Parti."

Etiketler :