Süleyman Soylu’dan Dikkat Çeken ‘Bahçeli’ Paylaşımı!

Süleyman Soylu’dan Dikkat Çeken ‘Bahçeli’ Paylaşımı!
AKP İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin Erdoğan’a ‘Bırakamazsın’ çağrısında bulunduğu videoyu paylaştı.

Eski İçişleri Bakanı ve AKP İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik 'Bırakamazsın' çağrısını desteklediği bir video paylaştı. Soylu, "Sayın Devlet Bahçeli'nin bugünkü çağrısı, Türkiye'nin ve Türk dünyasının geleceği açısından önemlidir" ifadelerini kullandı.

Yeniden MHP Genel Başkanlığı'na seçilen Devlet Bahçeli, partisinin 11. Olağan Büyük Kurultayı'nda yaptığı konuşmada Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Son seçimim' açıklamasını değerlendirdi.

Erdoğan'a hitap eden Bahçeli, "Türk Ulusu'nu yalnız bırakamazsın. Yeni Yüzyılın kurtarıcı lideri olarak sizi görmek istiyoruz" dedi.

SOYLU'DAN BAHÇELİ PAYLAŞIMI

Bahçeli'nin siyasi arenada dikkat çeken bu çağrısının ardından eski İçişleri Bakanı ve AKP İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, kendi Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

Bahçeli'nin konuşmasını paylaşan Soylu, "Büyük liderimiz Sn. Devlet Bahçeli'nin bugün Türkiye için, Türk dünyası için, İslam dünyası için yaptığı çağrı, bu ülkenin geleceğini düşünen herkes için önemlidir" ifadelerini kullandı.