Özgür Özel'den İl Başkanlarına 2028 Uyarısı!

Özgür Özel'den İl Başkanlarına 2028 Uyarısı!
CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in il ve belediye başkanlarıyla bir araya geldiği toplantılarda uyarılarda bulunduğu öğrenildi. Özel’in il başkanlarına, "2028 için varınızı yoğunuzu ortaya koyun. Kibre kapılmayın, seçim başarısını abartmayın" dediği ve hemen çalışmalara başlamalarını istediği belirtildi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Yerel Yönetimler Çalıştayı'nda partisinin büyükşehir belediye ve il başkanlarıyla bir araya geldi. Özel'in toplantıda başkanların önerilerini ve taleplerini dinlediği öğrenildi.

İMZA BEKLEYEN PROJELER KONUŞULACAK

BirGün'den Mustafa Bildircin'in haberine göre, Özel’in, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile gerçekleştireceği görüşmenin gündemi konusunda da büyükşehir belediye başkanlarının fikirlerini aldığı belirtildi. Başkanlar, Kalkınma Ajansı payına yönelik yasal düzenlemenin yanı sıra uzun süreler Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın masasında imza bekleyen projelerin de gündeme getirilmesi gerektiğini bildirdi.

" 2028 İÇİN VARINIZI YOĞUNUZU ORTAYA KOYUN"

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, belediye başkanlarının gerçekleştirdiği toplantıdan ayrılarak il başkanlarının toplantısına da dahil oldu. İl başkanlarına parti içi disiplin süreçlerine yönelik bilgi veren Özel, CHP üyesi olmasına karşın 31 Mart seçimlerinde CHP adayı karşısında çalışan kişilere yönelik uygulanacak disiplin süreci hakkında partililerini bilgilendirdi. İl başkanlarından edinilen bilgiye göre ise seçim sürecinde CHP aleyhinde çalışan isimlere yönelik şikayetlerin Genel Merkez’e bildirilmesi sürecine başlandı.

"KİBRE KAPILMAYIN"

Özel'in il başkanlarına, "Seçim bitti, hemen yarın çalışmaya başlayın" mesajını verdiği de öğrenildi. Özel’in il başkanlarına ayrıca, "2028 için varınızı yoğunuzu ortaya koyun. Kibre kapılmayın, seçim başarısını abartmayın" dediği de belirtildi.

Etiketler :