Melih Gökçek ile Nevşin Mengü arasında sosyal medya üzerinden çok ağır atışma... Bu Sözler Kavgada Söylenmez

Melih Gökçek ile Nevşin Mengü arasında sosyal medya üzerinden  çok ağır atışma... Bu Sözler Kavgada Söylenmez
Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, gazeteci Nevşin Mengü’nün bir dönem üç eşi olduğunu söyleyen Yeniden Refah Partili Ali Yüksel’e kendi üzerinden yaptığı göndermeye yanıt verdi.

Gazeteci Nevşin Mengü sosyal medya hesabından, Yeniden Refah Partisi’nin Konya Milletvekili Ali Yüksel’in tepki çeken “Evlenmek sadece cinsel zevk için değildir, piyasayı piçlerle mi dolduralım?” sözleri üzerine bir paylaşımda bulundu. Mengü, “şöyle bir şehir efsanesi vardı” diyerek Melih Gökçek’le ilgili bir canlı yayında konuştuğu iddia edilen Ankaralı bir hayat kadının sözlerini hatırlattı.

Nevşin Mengü yaptığı paylaşımda şunları yazdı:

“Şöyle bir şehir efsanesi vardı. Melih Gökçek’in yeni Ankara Belediye Başkanı seçildiği yıllar, genelevleri kapatmak için harekete geçiyor. Bir TV kanalına da, çıkıp ahlak fuhuş muhuş anlatırken, bir hayat kadını TV’ye telefonla bağlanıp şöyle diyor: Şu kadar yıllık hayat kadınıyım, Ankara’da şu sayıda hayat kadını çalışıyor, hepimiz bir araya gelsek senin gibi o…çocuğu doğuramayız…”

Melih Gökçek ise yaptığı paylaşımda gazeteci Mengü’ye karşı şu sözleri sarf etti:

“Nevşin bu kadının senin arkadaşın olduğu ve senin bu kadınla birlikte çalıştığın istikametinde de şehir efsanesi var… Nevşin beraber mi çalışıyordunuz?”