Seçim Hezimeti Sonrası Açıklama: Allah Bahtımızı Açık Etsin

AKP'nin İBB adayı Murat Kurum açıklama yaptı. İstanbul'dan beklediği sonucu alamayan Kurum, yenilgisine ilişkin, "Milletimizin sandıktaki iradesini bir milat olarak kabul edip eksiklerimizi gidermek için sahada olmaya devam edeceğiz." dedi.

AKP'nin İBB adayı Murat Kurum açıklama yaptı. Yenilginin ardından ilk kez konuşan Kurum açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Bu seçim hepimize hayırlı olsun. hangi partiden olursa olsun sandığa giden tüm kardeşimize teşekkür ederim. Yine bugün sandık kurullarımıza teşkilatlarımıza teşekkür ederim. Seçim sonuçları hepimize hayırlı olsun. İstanbullular emin olsun biz yine çalışmaya devam edeceğiz. Hemşerilerimiz liderliğinde çalışacağız. Biz milletimizin bize verdiği mesajları dikkate alıp değerlendireceğiz. Ülkemizi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün istediği muasır medeniyetler seviyesine çıkaracağız.

En büyük teşekkürü size ediyorum. Allah bahtımızı açık etsin. Milletimizin sandıktaki iradesini bir milat olarak kabul edip eksiklerimizi gidermek için sahada olmaya devam edeceğiz."