DEM Parti İBB Başkan Adayı Meral Danış Beştaş Seçim Çalışmalarını Şile'de Sürdürdü

DEM Parti İBB Başkan Adayı Meral Danış Beştaş Seçim Çalışmalarını Şile'de Sürdürdü
DEM Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Meral Danış Beştaş, partilerinin Türkiye'nin partisi olduğunu vurguladı. Medyada DEM Parti'nin ön plana çıkarıldığını belirten Beştaş, "Hem bizim oyumuzu isteyeceksiniz hem bizi konuşturmak istemeyeceksiniz. Yok öyle bir dünya. Oyumuz hiç kimseye değil, oyumuz kendimize" şeklinde konuştu.

Beştaş, partisinin Şile Halk Pazarı girişindeki seçim standını ziyaret ederek halka hitap etti.

adsiz-tasarim-2024-03-29t173821-316.png

'DEM PARTİ, BU ÜLKENİN PARTİSİDİR, TÜRKİYE'NİN PARTİSİDİR'

Türkiye'nin 31 Mart'ta sandık başına gideceğini, DEM Parti'nin Türkiye'nin her yerinde bu yarışta var olduğunu belirten Beştaş, "Diyarbakır'dan Edirne'ye, Edirne'den, Hakkari'ye, Hakkari'den Şile'ye, İstanbul'a, İzmir'e kadar...Ve sesimizle, sözümüzle, duruşumuzla siyasetimizle kendimizi seçim meydanlarında anlatmaya çalışıyoruz. Şunu söyleyeyim: DEM Parti, bu ülkenin partisidir, Türkiye'nin partisidir." ifadelerini kullandı.

adsiz-tasarim-2024-03-29t173902-486.png

Medyada DEM Parti'nin konuşulduğunu anlatan Beştaş, sözlerini şöyle tamamladı:

"Hem bizim oyumuzu isteyeceksiniz hem bizi konuşturmak istemeyeceksiniz. Yok öyle bir dünya. Oyumuz hiç kimseye değil. Bu nedenle bugün 29 Mart ve bir gün sonra sandığa gidiyoruz. Çok açık bir şekilde söylüyorum: Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi İstanbul'da da DEM Parti'de buluşuyoruz. Oyumuz kendimize. Oyumuz Dem Parti'ye. Oyumuz ağaca."

Konuşmasının ardından Beştaş, Şile Halk Pazarı'nda esnafı ziyaret etti. Esnafla sohbet edip sorunlarını dinleyen Beştaş, vatandaşlarla da bir araya geldi.

Kaynak:AA