CHP'den Pinhani'li Hele Bi Gel videosu

CHP'den Pinhani'li Hele Bi Gel videosu
Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'yla ilgili yeni bir video paylaşıldı. Videoda Pinhani'nin Hele Bi Gel parçası kullanıldı. Videoda İmamoğlu ve Yavaş da var.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Millet İttifakı adaylığıyla ilgili yayımlanan yeni videoda Pinhâni'nin “Hele Bi Gel” şarkısı kullanıldı. Videonun sonunda Kılıçdaroğlu'nun “Geleceğim, seçimlerden sonra geleceğim” sözleri yer aldı.

CHP Genel Başkanı Başdanışmanı Deniz Demir, videoyu sosyal medya hesabından, "Kucaklaşmanın, adaletin, özgürlüğün, barışın zamanı geliyor. Uzundur beklediğimiz o güzel gün geliyor. 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu geliyor" sözleriyle paylaştı.

Videoyu CHP milletvekili Muharrem Erkek ve birçok CHP'li resmi hesabından paylaştı. Videoda Pinhâni'nin “Hele Bi Gel” şarkısı kullanıldı.

Videonun sonunda Kemal Kılıçdaroğlu'nun Meclis kürsüsünden “Geleceğim, seçimlerden sonra geleceğim. Helal lokmasını ağızlarından aldığınızın vatandaşların hakkını hukukunu sormak için geleceğim. Yemin olsun ki kaçacak delik bulamayacaksınız” dediği sözleri yer aldı.

Şebnem Ferah'ın şarkısıyla hazırlanan ilk tanıtım videosunun sloganı 'Birileri Var' 'Başlıyoruz' etiketiyle sosyal medyada paylaşılmıştı.