Akşener'in sözleri sonrası Karamollaoğlu'ndan açıklama

Akşener'in sözleri sonrası Karamollaoğlu'ndan açıklama
İYİP Genel Başkanı Akşener'in açıklamalarının ardından Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, 'Bizler, milletimize verdiğimiz sözün arkasındayız' dedi.

Millet İttifakı'nın son toplantısının ardından açıklandığı gibi 6 Mart Pazartesi günü bir araya geleceklerini aktaran Temel Karamollaoğlu, "Yolumuza devam ediyoruz" dedi.

Karamollaoğlu, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Aziz milletimizin problemlerine çözüm olmak adına, yine aziz milletimizin teşviki ve desteği ile çıktığımız bu kutlu yolculuğu bugüne dek büyük bir kararlılıkla sürdürdük. Millet ittifakı olarak, özellikle son bir buçuk yıldır her konuda beraberce çalışıp, ortak akıl ve istişare ile birçok konuda uzlaşıya vardık. Dün gerçekleştirdiğimiz son toplantımızda, genel başkanların her birinin altına imza atmasının ardından kamuoyu ile paylaşılan ortak metnimizden de anlaşılacağı üzere; 28. Dönem TBMM ve 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortak Cumhurbaşkanı adayımız ve geçiş süreci yol haritası konusunda ortak bir anlayışa ulaştık. Bu minvalde; toplantımızda sözleştiğimiz gibi 6 Mart Pazartesi günü Saadet Partimizin ev sahipliğinde bir araya geleceğiz. Halkımız müsterih olsun! Bizler, milletimize verdiğimiz sözün arkasındayız! Aynı inanç, azim ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz."

Etiketler :