AKP’li Belediye Güldür Güldür Show’a Karşı Paldır Güldür Şov Düzenledi... Fiyatı Dudak Uçaklattı!

AKP’li Belediye Güldür Güldür Show’a Karşı Paldır Güldür Şov Düzenledi... Fiyatı Dudak Uçaklattı!
AKP’li Selçuklu Belediyesi, Güldür Güldür Show’a karşı, Paldır Güldür Şov düzenledi. Çocukların oynadığı tiyatronun ihale beledi 1 milyon 330 bin TL oldu.

AKP’li Belediyenin düzenlediği organizasyon, Yeşilçam Sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunulun oğlu Ali Sunal’ın sunuculuğunu yaptığı Güldür Güldür Show’a, adının benzerliği dikkat çekti. Ayrıca, Güldür Güldür Show, eski Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati’yi tiye almış ve 6 Şubat Kahramanmaraş Merkezli depremlerden sonra yaptığı skeçler iktidar tarafından çok fazla hedef olmuştu.

Bahçeli hedef almıştı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Güldür Güldür Show’u sert sözlerle eleştirmişti. Bahçeli, “Güldür Güldür programına Eren Bülbül’ü, Fırat Yılmaz Çakıroğlunu anımsatan hiçbir görselle çıkmayıpBerkin Elvan ölümsüzdür” şeklindeki afiş ve fotoğraflarla çıkmasından, Ekrem İmamoğlu gibi Türkiyedeki en çapsız, gayrimilli düşünceleri olan CHPli Belediye Başkanı’yla olan samimiyetinden, Güldür Güldür programındaki hükümeti ve hükümet yanlılarını aşağılayan ama CHP ve kuyrukları için ‘Eksikliklerinizi görün’ tarzında yol gösteren skeçlerinden bu hâli çok net anlaşılıyor” demişti.

İhalenin beleli dudak uçuklattı

AKP’li Selçuklu Belediyesi, belediyenin Sanat Akademisi kursiyerlerinin sahne alacağı "Paldır Güldür Şov 3" tiyatroseverlerle buluşturdu. Çocukların oynadığı tiyatronun maliyeti 1 milyon 330 bin TL oldu. Pazarlık usulü yapılan ihaleyi belediyenin iştirak şirketi “Selçuklu Kültür ve Organizasyon A.Ş” kazandı. İhalenin belediyeye yaklaşık maliyeti ise 1 milyon 352 bin TL.