Saldırgan İbrahim Zarap tutuklandı

Saldırgan İbrahim Zarap tutuklandı

Samsun'da, 3 yıl önce boşandığı E.M.'ye sokak ortasında saldırıp, 5 yaşındaki kızlarının gözü önünde öldüresiye döven İbrahim Zarap adliyeye sevk edilmişti. Zarap verdiği ifadede "Bir anda gözüm döndü. O yüzden böyle yaptım" dedi. Zarap, tutuklandı.

Samsun'da meydana gelen olayda İbrahim Zarap, E.M'yi sokak ortasında öldüresiye dövmüştü. Vvatandaşlar tarafından etkisiz hale getirilen ve gelen polislere teslim edlen İbrahim Zarap emniyette alınan ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

'Bir anlık' diye savundu ama...

İbrahim Zarap'ın polise verdiği ifadesinde, "Kızımı teslim ederken bana, 'Sana bir daha kızı göstermeyeceğim' dibi şeyler söyledi. Bir anda gözüm döndü ve sinir krizi geçirmişim. O yüzden böyle yaptım. Olaydan sonra çevredekiler beni darp etti. Eğer kimlikleri tespit edilebilirse hepsinden şikayetçi olacağım" dedi.

İbrahim Zarap cazası hafifler umuduyla yaptığını 'bir anlık öfke' ifade verse kendisinin daha önce defalarca şikayet edildiği halde durdurulamadığını E.M.'nn ablası açıklamıştı. 

Tutuklandı

Eski eşi E.M.'yi (24) sokak ortasında saldırıp, 5 yaşındaki kızlarının gözü önünde tekme tokat döven İbrahim Zarap (27), sevk edildiği adliyede, çıkarıldığı mahkemece ‘kasten öldürmeye teşebbüs’ suçundan tutuklandı.