Yanıt şaşırttı...Biricik Suden'in karın kasları çok konuşulmuştu! 'Seksilik yok' diyen takipçisine verdiği yanıt gündem oldu...

Yanıt şaşırttı...Biricik Suden'in karın kasları çok konuşulmuştu! 'Seksilik yok' diyen takipçisine verdiği yanıt  gündem oldu...
Mazhar Alanson'un eşi Biricik Suden, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor. Suden son olarak yine karın kaslarını paylaştı. Ünlü isim, bir takipçisinden gelen yoruma kayıtsız kalamadı. Verdiği yanıtla gündem oldu.

Hem MFÖ grubu hem de solo albümlerinde dillerden düşmeyen şarkılara imza atan usta müzisyen Mazhar Alanson'un eşi Biricik Suden sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Spor salonundan yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem olan Suden son olarak karın kaslarını sergilediği bir pozunu paylaştı.

biricik-suden.png

Fit hali ve kaslarıyla çok konuşulan Biricik Suden'in son pozu binlerce beğeni ve yorum aldı. Suden'in kaslı görüntüsünü beğenenler kadar beğenmeyenler de oldu. Ünlü isim takipçisinden gelen yoruma kayıtsız kalamadı.

640xauto-1.webp

Biricik Suden, "Vücut fit olabilir ama üzgünüm söylemek zorundayım. Kadınsı hatlarınız gitmiş, nerede o Banu Alkan tarzı yuvarlak hatlı kadınlar. Evet güzelsiniz sorun yok ama seksilik kadınsı hatlar yok olmuş" yorumuna cevap dayanamayıp cevap verdi.

640xauto-2.webp

Biricik Suden, bu mesajı "Hiçbir zaman o söylediğiniz kadın tipi olmadım. Seks, kısmını dert etmeyin, sıkıntısını çektiğim bir konu değil" dedi. Ünlü ismin takipçisine verdiği yanıt sosyal medyanın gündemine oturdu.

Etiketler :