Ünlü Rapçi Travis Scott Tutuklandı!

Ünlü Rapçi Travis Scott Tutuklandı!
Ünlü rapçi Travis Scott, Miami'de alkollüyken izinsiz bir mülke girmek suçundan tutuklandı ve kefaletle serbest bırakıldı.

Dünya çapında tanınan rap müzik sanatçısı Travis Scott, Miami'de alkollüyken izinsiz bir mülke girmek suçundan tutuklandı. Gerçek adı Jacques Bermon Webster olan Scott, sabah saat 4.35 civarında Turner Guilford Knight Cezaevi'ne yerleştirildi.

Scott'un, ABD'de ünlü kozmetik firması sahibi ve model Kylie Jenner ile birlikte iki çocuğu olduğu ancak çiftin artık ayrı yaşadığı biliniyor.

650 DOLAR KEFALETLE SERBEST BIRAKILDI

Daily Mail'e göre, 33 yaşındaki rapçi, izinsiz mülke giriş suçundan 500 dolar ve düzensiz sarhoşluktan 150 dolar olmak üzere toplamda 650 dolarlık kefalet ödeyerek serbest bırakıldı.

SABIKA FOTOĞRAFI GÜNDEM OLDU

Travis Scott'un Miami Beach Marina'da bir kiralık teknede neden olduğu rahatsızlık nedeniyle tutuklandığı bildirildi. Yetkililer, Scott'un sarhoş olduğunu, kargaşa çıkardığını ve olay yerinden birkaç kez ayrılmak istediğini belirtti.

Ünlü rapçinin Miami Dade Corrections tesisi tarafından paylaşılan sabıka fotoğrafı, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Scott'un olayıyla ilgili olarak gelecek adımlar ve hukuki süreç merak konusu olmaya devam ediyor.