Ünlü İsimlerden 1 Mayıs Emekçilerine Sosyal Medyada Destek Paylaşımı

Ünlü İsimlerden 1 Mayıs Emekçilerine Sosyal Medyada Destek Paylaşımı
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla, sosyal medya üzerinden ünlü isimlerin yaptığı paylaşımlar dikkat çekti.

Ajda Pekkan, Cem Yılmaz, Kerem Alışık, Yılmaz Erdoğan, Filiz Akın ve Türkan Şoray gibi birçok ünlü isim, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kutladı.

Ünlüler, mesajlarında emekçilerin önemini vurgulayarak, daha adil ve eşit bir çalışma ortamı dileklerini dile getirdiler.

AJDA PEKKAN
Üreten, hayat veren, alın teriyle ülkemizin büyümesine ve gelişmesine katkı sağlayan tüm emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum. Herkesin adil bir şekilde çalıştığı,hiçbir işçinin hakkının yenilmediği,umut dolu yarınlara kavuşabilmek umuduyla...

CEM YILMAZ

Cem Yilmaz S Ailz

Tüm emekçilerin 1 Mayıs'ını kutlarım. Çalışmanın ödev olması kadar, emeğin hakkını gözetmenin de görev olduğu güzel günler dilerim.

KEREM ALIŞIK

Kerem Alisik X0Ur

Mümkün mü erişebilmek emek ve alın teri ile yaşamanın yiğitliğine... Onurlu, yürekleri namuslu elleri ile dünyayı omuzlarında taşıyan tüm emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dünya Dayanışma Günü kutlu olsun.

YILMAZ ERDOĞAN
Gördüğünüz her güzel şey, arkasında büyük bir emek, çaba ve dayanışma barındırır. Her kahkaha, her duygu dolu an, ardında sayısız özverili çalışma gizler. Görünmeyen kahramanlar her başarı hikâyesinin temel taşlarıdır. Onlar olmadan bu hikâyeler tamamlanamaz. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.

FİLİZ AKIN

Filiz Akin Nmke

Bugün mayısı karşıladığımız ilk gün ve de çok önemli bir gün. Çünkü emek ve emeğin kutlandığı gün. Dilerim ağız tadıyla kutlanır 1 Mayıs... Emeğiyle, çalışararak hayatını kazananlara selam olsun.

TÜRKAN ŞORAY
Alın teri ve emek, en kutsal değerdir. İşçinin ve emekçinin bayramı kutlu olsun.

BÜLENT EMRAH PARLAK
Yaşasın 1 Mayıs
Bijî 1 Gûlan

ekran-goruntusu-2024-05-01-145917.jpg