Öfke İle Direksiyona Oturan Ahu Tuğba Kaza Yaptı Ağır Yaralı

Öfke İle Direksiyona Oturan Ahu Tuğba Kaza Yaptı Ağır Yaralı
Yeşilçam'ın Unutulmaz Oyuncusu Ahu Tuğba, Los Angeles'ta Trafik Kazası Geçirdi!Uzun yıllardır Los Angeles'ta sakin bir yaşam süren Ahu Tuğba, geçirdiği trafik kazası sonucu kaburgalarını kırdı ve 8 saatten fazla süren bir ameliyat geçirdi.

Ahu Tuğba'nın kazaya, Türkiye'den aradığı birinden aldığı "imar affı geçersiz, eviniz yıkılacak, yol yapılacak" haberi sonrasında sinirlenmesi ve dikkat dağınıklığı yaşaması neden olduğu tahmin ediliyor.

Uzun yıllardır ABD'de yaşayan Yeşilçam'ın usta isimlerinden Ahu Tuğba, Los Angeles'ta geçirdiği trafik kazasında yaralandı. Kazada kaburgaları kırılan Tuğba, 8 saat süren ameliyatın ardından yoğun bakıma alındı.

Kazanın Sebebi Bir Telefon Görüşmesi Olabilir

Edinilen bilgilere göre, Tuğba'ya Türkiye'den yapılan bir telefon görüşmesinde "imar affı geçersiz, eviniz yıkılacak, yol yapılacak" denildi. Bu durum üzerine sinirlenen Tuğba'nın trafik kazası yaptığı öğrenildi.

Ameliyat 8 Saat Sürdü

Kazanın ardından acil olarak Los Angeles'taki Katolik Hastanesi'ne kaldırılan Tuğba, ameliyata alındı. Ünlü oyuncunun kaburgalarının kırıldığı ve ameliyatının 8 saatten fazla sürdüğü bildiriliyor.

Durumu Stabil

Ahu Tuğba'nın ameliyat sonrası durumunun stabil olduğu ve yoğun bakımda tedavisine devam edildiği öğrenildi.

ahuu1.webp

Arkadaşlarından Dua İsteği

Tuğba'nın yakın arkadaşları, sosyal medya üzerinden hayranlarından ve sevenlerinden dua istedi.

Son Durumu

Ahu Tuğba, Los Angeles'taki Katolik Hastanesi'nde acil ameliyata alındı. Kaburgalarının kırıldığı ve ameliyatının 8 saatten fazla sürdüğü öğrenildi. Ahu Tuğba'nın yakınları, Instagram hesabı üzerinden hayranlarına bilgi verdi. Yapılan açıklamada, Tuğba'nın ameliyatının başarılı geçtiği ve moralinin iyi olduğu belirtildi.

ahu2.webp

Ahu Tuğba Hakkında

Asıl adı Tuğba Çetin olan Ahu Tuğba, 80'li yıllara damgasını vuran Yeşilçam'ın usta oyuncularından biri. Öksüzler, Şaşkın Milyoner, Banker Bilo, Dokunmayın Şabanıma, Kayıp Kızlar, Beyaz Ölüm, Elveda Dostum, Taçsız Kraliçe, Bir Aşk Bin Günah, Akrep, Yosma, Zifaf, Yapışık Kardeşler gibi birçok filmde rol aldı.

Etiketler :