'Tayyargiller' Doğum Anının Her Detayını Paylaştı! Takipçiler Anket Karşısında Neye Uğradığını Şaşırdı: "Bugün mü Doğurayım?"

'Tayyargiller' Doğum Anının Her Detayını Paylaştı! Takipçiler Anket Karşısında Neye Uğradığını Şaşırdı:  "Bugün mü Doğurayım?"
Dilan Polat ve Engin Polat çiftine açılan soruşturmaların ardından gözler fenomenlere çevrilmişti. O isimlerden birisi de Özlem Öz ve eşi Tayyar Öz olmuştu. Haklarında soruşturma açılan Tayyargil, çocuklarını kucağına aldı. Ancak Tayyargiller doğum anının her detayını paylaşmaktan geri durmadı. Özlem Öz takipçilerine "Siz olsanız bugün doğumu başlatır mıydınız?" diye sormayı da ihmal etmedi.

Fenomenler soruşturmasında malvarlıklarına el konulan isimlerden birisi de Özlem Öz ve Tayyar Öz olmuştu. Son olarak çiftin şirketine kayyum olarak atanan Bünyamin Ergün "Çok fazla kötülük var" yazılı bir not bırakarak intihar etmişti. İntiharla gündeme gelen Öz çifti, yeni bir olayla gündeme gelmeyi başardı.

ozlem-oz1.jpg

Sosyal medyada 'Tayyargiller' olarak anılan çift her anlarını takipçileriyle paylaşıyor. 3 kız çocuğu sahibi çift bekledikleri erkek bebeklerini kucaklarına aldı.

Hamilelik sürecinin her anını takipçileriyle paylaşan Özlem Öz, şimdi de doğum anlarının her detayını paylaşmayı ihmal etmedi.

Özlem Öz sancısının başladığı anları paylaşmasının ardından hastaneye yatarak doğum yaptı.

ozlem-oz3.webp

"SİZ OLSANIZ BUGÜN DOĞUMU BAŞLATIR MIYDINIZ?"

Doğum başlamadan önce doktor kontrolü yaptıran Özlem Öz sosyal medya hesabından "Siz olsanız bugün doğumu başlatır mıydınız?" sorulu bir anketi takipçileriyle paylaştı. Şıklara "Evet bugün gelsin derdim", "Beklerdim" yanıtlarını ekledi.

whatsapp-image-2024-04-20-at-11-29-32.jpeg

whatsapp-image-2024-04-20-at-11-29-33.jpeg