Reza Zarrap'tan 'Evlendi' İddialarına Jet Yanıt

Türkiye'nin yakından tanıdığı ve adı İran'a ambargonun delinmesi ile geçen Reza Zarrab'ın, Bursalı sosyetik güzel Dilara Altıntop ile evlendiği iddia edilmişti. O iddiaya jet yanıt geldi.

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ile 11 yıllık evliliğini 2021 yılında boşanan Zarrab'ın yeniden nikah masasına oturduğu öne sürüldü. Snob Magazin'in haberine göre, 2016 yılında ABD'de banka dolandırıcılığı ve kara para aklama suçlarından tutuklanan ve daha sonra serbest bırakılan Reza Zarrab'ın, Bursalı sosyetik isim Dilara Altıntop ile evlendiği iddia edildi.

İddialara göre, çift geçtiğimiz aylarda Miami'de dünyaevine girdi. Bu gelişmenin sosyetede büyük yankı uyandırması bekleniyor. Öte yandan, çiftin nikah töreninde çekildiği öne sürülen bir fotoğraf da basına sızdırıldı.

Reza Zarrab evlendi mi? Sosyal medya hesabından açıkladı - Resim : 3

REZA ZARRAB'TAN JET YANIT

Reza Zarrab, evlendiği iddialarının ardından sosyal medya hesabından; "Her yazılana inanmayın. Her söylenen lafa kanmayın. Ben sıkıldım onlar sıkılmadı. Tek fotoğraf 2 arkası dönük insan. Başka yok gerisini siz düşünün. Açık söylemek gerekirse dertleri şu! Ebru hanım biriyle evlenince hemen bende misilleme yapacağım koşa koşa birini buldum algısı yaratılmak isteniyor..." dedi.

Reza Zarrab evlendi mi? Sosyal medya hesabından açıkladı - Resim : 4