Kurtlar Vadisi'nin Safiye Karahanlı'sı Begüm Kütük'ün son hali olay oldu!İşte Kurtlar Vadisi Safiye Karahanlı'sının son hali!

Kurtlar Vadisi'nin Safiye Karahanlı'sı Begüm Kütük'ün son hali olay oldu!İşte Kurtlar Vadisi Safiye Karahanlı'sının son hali!
Kurtlar Vadisi dizisinde Safiye Karahanlı karakterini canlandıran Begüm Kütük son hali ile görenleri adeta büyüledi. Peki Kurtlar Vadisi'nin Safiye Karahanlı'sı Begüm Kütük kimdir, kaç yaşında? Kurtlar Vadisi Safiye Karahanlı'sı Begüm Kütük şuan ne yapıyor. İşte Kurtlar Vadisi Safiye Karahanlı'sının son hali!

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Safiye Karahanlı karakteri ile hafızalara kazınan 42 yaşındaki ünlü oyuncu Begüm Kütük güzelliği ile büyülüyor. Sosyal medya hesabını aktif kullanan başarılı oyuncu, sosyal medyada gündem oldu.

640xauto-7.webp

Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Erhan Ufak ve Özgü Namal gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Kurtlar Vadisi dizisi sonrası Canım Ailem, Yalan Dünya, Çalıkuşu, Kaderimin Yazıldığı Gün gibi çok sayıda yapımda rol alan ünlü oyuncu sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirdi.

640xauto-10.webp

BEGÜM KÜTÜK SON HALİ İLE AĞIZLARI AÇIK BIRAKTI

Begüm Kütük yıllara meydan okuyan güzelliğiyle ağızları açık bıraktı.

640xauto-5.webp

Ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile evli olan başarılı oyuncunun genç kalmayı nasıl başardığı merak konusu olurken birçok sosyal medya kullanıcısı yaptıkları yorumlarla beğenilerini dile getirdi.

640xauto-6.webp

Etiketler :