Hadise'den duygusal paylaşım: Annem uyuyamıyorum

Hadise'den duygusal paylaşım: Annem uyuyamıyorum
Hadise sosyal medya hesabından Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremlerle ilgili paylaşım yaparak depremzedelere seslendi. Şarkıcı paylaşımında, "40 gün geçti depremden sonra… Bu fotoğrafı 24 Şubat'ta çekmiştim. Uykusuz bir gece anneme atmıştım, annem uyuyamıyorum " ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından 6 Şubat'ta Kahramanmraş'ta meydana gelen ve 11 ilde yıkıma neden olan depremlerle ilgili bir paylaşım yaptı. Şarkıcı paylaşımına, "Hala içim yanıyor. Normale dönmek nedir? Bu cümle bana zor geliyor" notunu düştü.

Hadise paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"40 gün geçti depremden sonra… Bu fotoğrafı 24 Şubat'ta çekmiştim. Uykusuz bir gece anneme atmıştım, annem uyuyamıyorum diye. Ne mutlu bana annem hayatta ve mesajım ona gidiyor, ne kadar şanslıyım diye düşünüyordum. O kadar anne evladını ya da evlatlar annelerini kaybetti bu depremde. Hala içim yanıyor. Normale dönmek nedir? Bu cümle bana zor geliyor. Evet hayat devam ediyor ve etmeli ama bu felaket unutulmamalı.

Elimizden geldiğince yardım etmeye devam edeceğiz. Dualarım hayatlarını kaybedenler, arkalarında bıraktıkları aileleri, dostları ve sevdikleri için. Sizin acınızı anlayamayız eminim ama inanın sizler için dualarımızı asla eksik etmedik ve etmeyeceğiz. Unutmayacağız."

hadise.png

Etiketler :