Geçmişte Yaşadığı O Olay Hatırlatıldı: Haluk Levent'ten Gamze Özçelik'e Destek Geldi!

Geçmişte Yaşadığı O Olay Hatırlatıldı: Haluk Levent'ten Gamze Özçelik'e Destek Geldi!
2005 yılında Gamze Özçelik'in görüntüleri Gökhan Demirkol tarafından internete sızdırılmış ve cinsel saldırıyla suçlanan Gökhan Demirkol 10 yıl 5 ay hapis istemiyle yargılanmıştı. Yaklaşık bir yıl cezaevinde kalan Demirkol daha sonra ise serbest bırakılmıştı. Bir sosyal medya kullanıcısı bu anları hatırlatınca devreye Haluk Levent girdi.

Gamze Özçelik geçtiğimiz günlerde Boşnak asıllı Avustralyalı aktör Reshad Strik ile evlendi. Ünlü ismin evlilik haberi sosyal medyada gündem olduktan sonra bir sosyal medya kullanıcısı, Gamze Özçelik için yaptığı paylaşım ile gündeme geldi.

gamze-ozcelik-2-001.webp

O PAYLAŞIM TEPKİ ÇEKTİ

Sosyal medya kullanıcısı "Gamze Özçelik ne kadar değişmiş, maşallah nurlanmış. Nokia 6600 cep telefonum vardı açar izlerdik" paylaşımı ile X platformunda tepki çekti.

Özçelik'in geçmiş dönemlerde yaşadığı istismar ile dalga geçen sosyal medya kullanıcısına tepkiler büyürken Özçelik'e en büyük destek Haluk Levent'ten geldi.

"Yakinen biliyorum yıllardır insanlık için emek veriyor. Haydi silelim twiti" çağrısında bulunan Haluk Levent, şunları söyledi:

"Merve ! Yapmamalısın! Eski erkek arkadaşı tarafından ilişkisi ifşa ve istismar edilen kadın için bunları yazmak kadın onuruna inandığımız değerlerin tümüne aykırıdır. Yakinen biliyorum yıllardır insanlık için emek veriyor. Haydi silelim twiti."

Levent'in bu çağrısına uyan sosyal medya kullanıcısı atığı tweeti kaldırdı.

haluk-levent.png