Brezilya Dizisi Misali Aldatma Zinciri! Beckham Yasak Aşkını Da Aldatmış!

Brezilya Dizisi Misali Aldatma Zinciri! Beckham Yasak Aşkını Da Aldatmış!
David Beckham hakkında ortaya atılan yeni iddialar gündem oldu.

İngiliz gazeteci Tom Bower'ın kaleme aldığı The House of Beckham (Beckham Evi) isimli kitap ile birlikte yeni iddialar da ortaya atıldı...

Beyond Netflix: who are David and Victoria Beckham's 4 kids? Brooklyn runs a Facebook cooking show, Romeo is pursuing football, Cruz wants to make music and Harper is a fashionista in the

ABD medyasına konuşan bir kaynak, "Bu kitapta bilmediğimiz çok az şey olabilir fakat çiftin yaşadığı yasak aşklar ve aldatılma olaylarının hepsinin bir arada olması çok dikkat çekici" dedi.

David Beckham'ın eşi Victoria Beckham'ın 25 yıllık evlilikleri boyunca birçok kez aldattığı belirtilirken bir keresinde Beckham'ın yasak aşk yaşadığı yardımcıları Rebecca Loos'un ünlü futbolcuyu bir mankenle yatakta bastığı da ortaya çıktı.

Rebecca Loos scandal: The story behind her alleged David Beckham 'affair' and where she is now | The Independent

Kitapta yer alan bir olayın, 2004'te Beckham Real Madrid'de oynarken yaşandığı belirtildi. Victoria Beckham'ın, eşinin aşk yaşadığı Rebecca Loos'u telefonla arayarak eşini takip ettirdiği anlatıldı. Loos, Beckham'ı Brezilyalı futbolcu Ronaldo'nun villasında gece 03.00'te bulurken, Beckham'ın yanında İspanyol manken Esther Canadas'ın da olduğu belirtildi. Aşk yaşadığı adamı bir mankenle basan Loos'un bu durumu Victoria Beckham'a da anlattığı öğrenildi.

Rebecca Loos: What happened after David Beckham affair claims and where is she now? | UK News | Sky News

Loos'un Beckham'ı yataktan kaldırıp, "David, eşin telefonda" dediği de kayıtlara geçti.

See the Beckham Family at the London Premiere of Netflix's 'Beckham' | Photos

2023'te Netflix'te yayınlanan ve Beckhamların hikayesinin anlatıldığı belgeselde David Beckham, Loos'un adını gündeme getirmemiş fakat o dönemin ailesi için çok zor geçtiğini dile getirmişti.